“Nasze Podwórko” – letnie warsztaty Jung Warsze
01 września, 2020

W imieniu całego zespołu Jung Warsze i TSKŻ bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w sierpniowych warsztatach “Nasze podwórko”. Udało się zebrać naprawdę wyjątkową, cudowną, empatyczną, nad wyraz inteligentną, dojrzałą emocjonalnie i bardzo uzdolnioną grupę!! Mamy nadzieję, że każdemu z uczestników udało się znaleźć coś dla siebie i przeżyć jeszcze trochę przygód przed nadchodzącym rokiem szkolnym.

Przypomnijmy tylko, że w ciągu dwóch dni intensywnych warsztatów (28-29.08) nasi uczestnicy mieli okazję wziąć udział w zajęciach: edukacyjnych z kulturą żydowską “Judaizm a ekologia”, integracyjnych na świeżym powietrzu, plastycznych, ekologicznych i zero waste, teatralnych i improwizatorskich oraz kulinarnych.

Ponadto, w trakcie warsztatów odbyły się aż dwa wyjścia kulturalne: do Muzeum Ewolucji oraz Muzeum Domków dla Lalek. Tam, młodzi uczestnicy wedle własnego wyboru mieli okazję zaznajomić się z zabawkami, którymi bawili się w dzieciństwie ich rodzice lub pogłębić swoją wiedzę na temat historii ewolucji i zwierząt zamieszkujących naszą Planetę.

W pierwszą niedzielę września (6.09), jak zwykle zapraszamy wszystkie chętne dzieci i młodzież w wieku 7 – 12, do Klubokawiarni Babel na nasze otwarte i bezpłatne warsztaty niedzielne, w godzinach 11-13

Warsztaty mają stałą  edukacyjno – artystyczną formułę z elementami nauki o kulturze żydowskiej.

Będziemy również szykować się do zupełnie  nowego spektaklu, który zamierzamy wystawić z dziećmi na zakończenie cyklu zajęć, w grudniu 2020, także tym bardziej zapraszamy wszystkich młodych zainteresowanych aktorstwem i tworzeniem całej oprawy sztuki scenicznej!

Zapraszamy!!         

 

Zrealizowano dzięki dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji