TSKŻ
Konferencja online “Hi Tech! A sprawa Polska?”
26 sierpnia, 2021

29 sierpnia 2021 r. o godz. 12:00 zapraszamy na konferencję online “Hi Tech! A sprawa Polska?” na platformie ZOOM. Gościem Klaudii Klimek będzie Rafał Romanowski.

TEMAT: Burzliwe relacje ISR-POL nie pomagają. Ale przeszkodzić mocno chyba nie mogą. Oba kraje współpracują technologicznie od dawna. I mogą się wiele od siebie nauczyć

GOŚĆ: Publicysta, krytyk, dziennikarz. A w nowych czasach redaktor treści mobilnych, product menadżer oraz microinfluencer. Aktualnie redaktor naczelny Re:view oraz miesięcznika „What’s Up Magazine”. Dekadę pracował w „Gazecie Wyborczej” (z którą do dziś kooperuje), oprócz tego pojawiał się m.in. na łamach „Polityki”, „Newsweeka”, „Cwiszn”, „Didaskaliów”, „LOGO”, „Onet.pl” oraz serwisach internetowych Wyborcza.pl i Gazeta.pl. Współtwórca stowarzyszenia Smart City Krakow, wykładowca dziennikarstwa na Uniwersytecie Jagiellońskim i Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. J. Tischnera. Współautor dwóch książek o Krakowie (Znak 2007 i Agora 2012). Zainteresowany technologią, socjologią, filozofią, filmem dokumentalnym, muzyką klasyczną i eksperymentalną.


Join ZOOM Meeting

https://us02web.zoom.us/j/82270556997…

Meeting ID: 822 7055 6997

Password: 497474

 

Konferencja jest częścią projektu „Głos polskich Żydów w Europie”

Więcej informacji: https://tskz.pl/nowyprojekt

 


 

Zadanie publiczne finansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie „Dyplomacja publiczna 2021”