31 maja, 2017

[:pl]

W sobotę rozpoczyna się 19. Festiwal Kultury Żydowskiej SIMCHA. Potrwa on do 9 lipca. Miło nam poinformować, że w tym roku TSKŻ jest współorganizatorem Festiwalu. Serdecznie zapraszamy do udziału w bardzo bogatym programie Festiwalu.

4.06 o godz. 20.00 w Synagodze pod Białym Bocianem odbędzie się  Koncert: The Best of  Klezmer Songs – Magda Brudzińska z zespołem (Kraków)

Magdalena Brudzińska – śpiew, altówka, Marcin Wiercioch – akordeon, Piotr Południak – kontrabas, Dominik Stankiewicz – perkusja. Prowadzenie:  Artur Hofman

5.06 o godz. 17.00 we Wrocławskim Oddziale TSKŻ (ul. Mennicza 1/3) odbędzie się wernisaż wystawy „Żydzi w Wojsku Polskim” oprawa muzyczna: Adam Sypuła – gitara, śpiew, po wernisażu – o godz. 17.30 zapraszamy na „Spotkanie z…” Arturem Hofmanem( Przewodniczącym TSKŻ i Redaktorem „Słowa Żydowskiego”), które poprowadzi red. Katarzyna Kaczorowska (Gazeta Wrocławska)

6.06 o godz. 17.00 zapraszamy na promocję miesięcznica „Słowo Żydowskie”, które poprowadzi red. Chrystian Orzeszko. Spotkanie odbędzie się we Wrocławskim Klubie TSKŻ (ul. Mennicza 1/3)

Pełen program 19. Festiwal Kultury Żydowskiej SIMCHA (KLIKNIJ TUTAJ)[:]