Koncert „C’EST SI BON” SCHITTULLI/HOŁOWNIA/MURAKOWSKI

Serdecznie zapraszamy na kolejny koncert z cyklu: MUZYCZNA SCENA KLUBOKAWIARNI BABEL, który odbędzie się 2 września o godz. 15.00 w Klubokawiarni Babel, ul. Próżna 5.
PONADCZASOWE PIOSENKI POLSKICH I FRANCUSKICH MISTRZÓW wykonają:
Chris SCHITTULLI – wokal.Bogdan HOŁOWNIA – piano,Robert MURAKOWSKI – trąbka.

Wstęp wolny
TRIO wyjątkowe. Spotkanie trzech osobowości muzycznych o niespotykanej wrażliwości i charyzmie, Chrisa Schittulli – francuskiego wokalisty, ambasadora polskiej piosenki po francusku, Bogdana Hołowni – polskiego pianisty jazzowego i Roberta Murakowskiego – czołowego polskiego trębacza jazzowego.

Artyści sięgają po utwory z kanonu wielkich polskich piosenek Jerzego Wasowskiego, Jeremiego Przybory, Agnieszki Osieckiej, Janusza Kondratowicza czy Jacka Cygana interpretowanych po raz pierwszy po francusku oraz niezapomnianych piosenek francuskich Charles’a Trenet, Yves’a Montand, Charles’a Aznavour, Edith Piaf, Gilberta Bécaud czy Michela Legrand.

Wysmakowana i subtelna aranżacja, wyjątkowe warunki głosowe Chrisa, mistrzowska interpretacja utworów przez Bogdana oraz ciepłe i pełne brzmienie trąbki Roberta dają niezwykły, wyjątkowy przekaz piosenek.
Wszystkie elementy układają się w harmonijną całość tworząc wspaniałą, niepowtarzalną i intymną atmosferę, zabierając odbiorów w muzyczną podróż po Francji i Polsce.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/693853524324401/

Zrealizowano dzięki dotacji MInistra Spraw Wewnętrznych i Administracji

plakat 50x70

Newsletter Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera.