70 lat Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Polsce

70 – letnią historię, najstarszej organizacji żydowskiej przybliżymy dzięki multimedialnej publikacji oraz cyklowi reportaży autorstwa Hanny Dzielińskiej (Hanki Warszawianki). W związku z obecną sytuacją epidemiczną jubileusz przeniesie  się do przestrzeni wirtualnej. Na stronie internetowej, profilu facebookowym  oraz kanale You Tube codziennie od 23 do 29 października publikowane będą wyjątkowe materiały poświęcone historii TSKŻ.

SHARE
Noworoczne paczki dla seniorów

Z okazji święta Rosz Ha Szana we wszystkich Oddziałach TSKŻ zorganizowana została akcja “Paczka noworoczna dla seniora”. W ciągu kilku, świątecznych dni nasi przewodniczący, instruktorzy i wolontariusze dostarczyli ponad 300 paczek najstarszym członkom TSKŻ.

SHARE
Rosz ha Szana – Międzynarodowy Festiwal Europejska Muzyka Kompozytorów Żydowskich

W dniach 18 i 19 września w Agroturystyce Forteca w Uciechowie odbył się Międzynarodowy Festiwal Europejska Muzyka Kompozytorów Żydowskich. Tegoroczny Festiwal wpisał się w obchody święta Rosz Ha Szana. Organizatorem wydarzenia był Oddział TSKŻ w Dzierżoniowie

SHARE
Rosz Ha Szana 5781

Z okazji zbliżającego się święta Rosz Ha Szana wszystkim członkom oraz przyjaciołom TSKŻ życzymy dobrego i słodkiego roku! Szana towa u’metuka!

SHARE
“Drogi ku wolności” – artyści kombatanci w walkach o niepodległość

Mamy ogromną przyjemność zaprosić na koncert poświęcony artystom kombatantom oraz ich wkładowi w walkę o polską niepodległość w I połowie XX wieku, który odbędzie się 27 września o godzinie 15:30 w Klubokawiarni Babel

SHARE
Następna strona
Newsletter Bądź na bieżąco i zapisz się to our newslettera.