Zakończyliśmy projekt “Lato w mieście” z Jung Warsze

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszej edycji “lata w mieście” zorganizowanych w ramach projektu “Jung Warsze”. Program “Lato W Mieście”, zrealizowany w dniach 13-19 lipca, to tydzień zupełnie bezpłatnych warsztatów edukacyjnych i artystycznych wzbogacony o wyjścia kulturalne do muzeów, kin, galerii sztuki i zielonych przestrzeni .

SHARE
“Lato w mieście” z Jung Warsze

Z radością informujemy, że już w najbliższy poniedziałek, 13 lipca rozpoczynamy program “Lato w Mieście ” z JUNG WARSZE! Uczestnicy naszych cotygodniowych warsztatów wezmą udział w pełnym atrakcji i zajęć, bezpłatnym programie, który potrwa aż do niedzieli 19.07!

SHARE
Festiwal “Muzyka Narodów Juliusz Ursyn-Niemcewicz i Jego Goście”

Serdecznie zapraszamy do udziału w Festiwalu “Muzyka Narodów Juliusz Ursyn-Niemcewicz i Jego Goście” , który jest realizowanyprzez twórcę i dyrektora tego Festiwalu Juliusza Ursyna-Niemcewicza wspólnie z Towarzystwem Społeczno-Kulturalnym Żydów w Polsce. W okresie letnim, od 5 lipca do 30 sierpnia br. w Amfiteatrze w Parku Świerklaniec od godz. 16.00 do godz. 17:30 odbędzie się co […]

SHARE
Wirtualny koncert z okazji 72.rocznicy powstania państwa Izrael

W niedzielę, 31 maja o godz. 16:00 zapraszamy na nasz kanał na You Tube, na premierę wirtualnego koncertu Marcina Davida Króla, zrealizowanego z okazji 72. rocznicy powstania państwa Izrael.

SHARE
“Egzamin z Zagłady – getto oczami kobiet” spektakl online

16 maja o godz. 18:00 zapraszamy do obejrzenia premiery online monodramu Małgorzaty Bańki – “Egzamin z Zagłady – getto oczami kobiet”. Spektakl zrealizowano z okazji 77. Rocznicy Powstania w Getcie Warszawskim.

SHARE
Następna strona
Newsletter Bądź na bieżąco i zapisz się to our newslettera.