Wirtualne spotkania TSKŻ

Stawiając czoło wyzwaniom jakimi są ograniczenia związane z obecną sytuacją epidemiologiczną, chcielibyśmy zachęcić do wirtualnych spotkań członków Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Polsce oraz sympatyków naszego stowarzyszenia. Będą to spotkania ze wspaniałymi gośćmi, możliwość dyskusji, zadawania pytań i wspólnych ćwiczeń. Inicjatorem wirtualnych spotkań jest Oddział TSKŻ Kraków i Fundacja Jewrnalism.

SHARE
Ważna informacja

Szanowni Państwo! W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną informujemy, że podjeliśmy decyzję o odwołaniu wszystkich zaplanowanych wydarzeń od 12 marca do odwołania. O nowych terminach, a także o wznowieniu działalności będziemy Państwa informować w najbliższym czasie.

SHARE
Chag Purim Sameach!

Radosnego Święta Purim 5780! Chag Purim Sameach! Życzy Zarząd Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Polsce

SHARE
Scena Muzyczna Klubokawiarni Babel – Daniel Gałązka z Zespołem

KONCERT ODWOŁANY!15 marca o godz. 16:00 zapraszamy na kolejny koncert w ramach cyklu “Scena Muzyczna Klubokawiarni Babel”. Na naszej scenie wystąpi Daniel Gałązka z Zespołem. Projekt realizowany jest dzięki dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

SHARE
Premiera książki “Mama zawsze wraca”

18 marca odbędzie się premiera książki “Mama zawsze wraca” autorstwa Agaty Tuszyńskiej z ilustracjami Iwony Chmielewskiej. “Mama zawsze wraca” to poruszająca historia dziewczynki ukrywanej przez wiele miesięcy na terenie warszawskiego getta. Ta niezwykła opowieść o więzi matki i córki wśród okrucieństwa wojny oparta jest na wspomnieniach ocalałej z Zagłady Zofii Zajczyk (Jael Rosner).

SHARE
Następna strona
Newsletter Bądź na bieżąco i zapisz się to our newslettera.