Dotacja MSWIA na działalność TSKŻ w 2021 roku

Miło nam poinformować, że również w tym roku Towarzystwo Społeczno-Kulturlane Żydów w Polsce otrzymało dofinansowanie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na działalność bieżącą.

SHARE
Zakończenie pierwszego roku działalności Jung Warsze

W grudniu odbyły się ostatnie zajęcia warsztatów edukacyjno – artystycznych, połączonych z otwartą przestrzenią twórczą “Jung Warsze”. Projekt rozpoczął już na początku stycznia 2020 warsztatami edukacyjnymi w szkole Lauder – Morasha w Warszawie i otwartymi zajęciami edukacyjno – artystycznymi w Klubokawiarni Babel.

SHARE
Sylwestrowy Koncert online Grzegorza Turnaua – prosto z Krakowa

Krakowski Oddział TSKŻ zaprasza na Sylwestrowy Koncert Grzegorza Turnaua – prosto z Krakowa! 31 grudnia o godz. 19:00. Emisja na kanale You Tube TSKŻ i Facebooku TSKŻ

SHARE
Prenumerata “Słowa Żydowskiego”

Zachęcamy do zamówienia prenumeraty “Słowa Żydowskiego” na 2021 rok. Dzięki prenumeracie najnowszy numer “Słowa” trafi co miesiąc wprost do Państwa domów.

SHARE
Premiera Koncertu Chanukowego Warszawa – Jerozolima. Godz. 20:00

Zapraszamy na dzisiejszą (17.12) premierę Koncertu Chanukowego Warszawa – Jerozolima,  podczas którego wystąpią: Tango Attack (Hadrian Tabęcki/ Piotr Malicki/Grzegorz Bożewicz) i Marta Maślanka – Warszawa oraz Olga Avigail Mieleszczuk i Ittai Binnun – Jerozolima. Emisja koncertu odbędzie się o godz. 20:00. Transmisja odbędzie się także na Facebooku oraz kanale You Tube TSKŻ.

SHARE
Następna strona
Facebook 0 likes

Video

Newsletter Bądź na bieżąco i zapisz się to our newslettera.