PURIM 5781/2021

Radosnego Święta Purim 5781! Chag Purim Sameach!Życzy Zarząd Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Polsce

SHARE
Darmowy ebook “Ślady Pamięci. Społeczność żydowska na Pomorzu Zachodnim do II Wojny Światowej”

Zachęcamy do pobrania darmowego ebooka “Ślady Pamięci. Społeczność żydowska na Pomorzu Zachodnim do II Wojny Światowej” autorstwa dr Anny Bartczak. Publikację wydano z inicjatywy Oddziału TSKŻ w Szczecinie, przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.

SHARE
DNI PAMIĘCI – EDYCJA WROCŁAWSKA

Już po raz 11 odbywają się DNI PAMIĘCI.Obchody Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holocaustu. Tym razem w formie online.W tym roku, po raz pierwszy do programu dołączył Oddział TSKŻ we Wrocławiu. W ramach wydarzeń towarzyszących, 1 lutego zachęcamy do udziału w ciekawych spotkaniach odbywających się w przestrzeni wirtualnej.

SHARE
Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holocaustu

27 stycznia, z okazji Międzynarodowego Dnia Pamięci o Ofiarach Holocaustu, przedstawiciele Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Polsce oddali hołd ofiarom Zagłady. Podczas uroczystości, które odbywały się w całym kraju, nasi członkowie w miejscach pamięci złożyli kwiaty oraz zapalali znicze.

SHARE
XI DNI PAMIĘCI Edycja ONLINE

Już po raz jedenasty Łódź będzie obchodzić DNI PAMIĘCI. W dniu 27 stycznia  2021 roku uczczony zostanie, ustanowiony przez ONZ , Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Po raz kolejny dzięki współpracy Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Polsce, Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi, Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi przez cały dzień będzie można skorzystać z ciekawej […]

SHARE
Następna strona
Facebook 0 likes

Video

Newsletter Bądź na bieżąco i zapisz się to our newslettera.