“Miasteczko Bełz” – koncert chanukowy w Bablu

Z okazji święta Chanuka serdecznie zapraszamy 22 grudnia (niedziela) o godz. 16:00 do Klubokawiarni Babel na koncert nowej muzyki żydowskiej – “Miasteczko Bełz” w wykonaniu zespołu „Sentido”.

SHARE
Scena Muzyczna Klubokawiarni Babel – Orkiestra Adria

15 grudnia o godz. 16:00 serdecznie zapraszamy do Klubokawiarni Babel na ostatni w tym roku koncert odbywający się w ramach projektu “Scena Muzyczna Klubokawiarni Babel”. Cykl zakończy koncert “SZPILMAN / PETERSBURSKI – Nowe Pokolenie” w wykonaniu Orkiestry Adria.

SHARE
Premiera spektaklu “Czerwona Zima” w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

Uroczystą premierą spektaklu „Czerwona zima” 17 listopada 2019 roku zakończyły się oficjalne obchody 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej organizowane przez Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku.  Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Żydów w Polsce było producentem spektaklu.

SHARE
Zakończenie projektu „Wspólna i niepodległa – artyści pochodzenia żydowskiego w przedwojennym polskim teatrze, filmie i w tańcu”

Niedzielnym spotkaniem pn.Rytmy niepodległej! Dancing w przedwojennym stylu zakończyliśmy trwający od czerwca projekt: „Wspólna i niepodległa – artyści pochodzenia żydowskiego w przedwojennym polskim teatrze, filmie i w tańcu”

SHARE
Sukot w Gliwicach

9 listopada, w Oddziale TSKŻ w Gliwicach odbyło się spotkanie członków Oddziału z okazji święta Sukot.

SHARE
Następna strona
Newsletter Bądź na bieżąco i zapisz się to our newslettera.