Wirtualny koncert z okazji 72.rocznicy powstania państwa Izrael

W niedzielę, 31 maja o godz. 16:00 zapraszamy na nasz kanał na You Tube, na premierę wirtualnego koncertu Marcina Davida Króla, zrealizowanego z okazji 72. rocznicy powstania państwa Izrael.

SHARE
“Egzamin z Zagłady – getto oczami kobiet” spektakl online

16 maja o godz. 18:00 zapraszamy do obejrzenia premiery online monodramu Małgorzaty Bańki – “Egzamin z Zagłady – getto oczami kobiet”. Spektakl zrealizowano z okazji 77. Rocznicy Powstania w Getcie Warszawskim.

SHARE
“Bohaterom Getta” – koncert online

W piątek, 15 maja o godz. 19:00 zapraszamy na koncert online “Bohaterom Getta” w wykonaniu Kaji Mianowanej oraz Piotra Koptza. Koncert poświęcony jest 77. Rocznicy Powstania w Getcie Warszawskim (19 kwietnia – 16 maja 1943 r.)

SHARE
Uczciliśmy pamięć Bohaterów Getta Warszawskiego

Dziś, w 77. Rocznicę Wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim, Prezes Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Polsce Artur Hofman oraz Dyrektor Muzeum Getta Warszawskiego Albert Stankowski oddali hołd powstańcom Getta Warszawskiego.

SHARE
“Marsz Pamięci” – reportaż Hanny Dzielińskiej cz. 6

Szósty, ostatni z serii reportaż Hanny Dzielińskiej zatytułowany “Marsz Pamięci” pozwoli nam (wirtualnie) przejść trasą upamiętniającą bohaterski zryw bojowników warszawskiego getta, zakończoną pomnikiem na Umschlagplatz

SHARE
Następna strona
Newsletter Bądź na bieżąco i zapisz się to our newslettera.