“Marsz Pamięci” – reportaż Hanny Dzielińskiej cz. 6

Szósty, ostatni z serii reportaż Hanny Dzielińskiej zatytułowany “Marsz Pamięci” pozwoli nam (wirtualnie) przejść trasą upamiętniającą bohaterski zryw bojowników warszawskiego getta, zakończoną pomnikiem na Umschlagplatz

“MARSZ PAMIĘCI”

W związku z obecną sytuacją, jako organizatorzy podjęliśmy decyzję, że tegoroczne oficjalne obchody pod Pomnikiem Bohaterów Getta nie odbędą się.
Dziś po raz pierwszy nie będziemy mogli, tak jak w ubiegłych latach, razem z członkami społeczności żydowskiej oraz setkami warszawiaków spotkać się w tym szczególnym miejscu aby oddać cześć bohaterom .

Dlatego też zapraszamy do obejrzenia ostatniego z serii, reportażu Hanny Dzielińskiej, w którym (choć wirtualnie) przejdziemy trasą upamiętniającą bojowników getta, zakończoną pomnikiem na Umschlagplatz.


Hanna Dzielińska (Hanka Warszawianka) – dziennikarka, która pracę w telewizji zmieniła na pracę przewodnika miejskiego. Autorka niebanalnych wycieczek, firmowych integracji (również online), wykładów i wycieczek online, spersonalizowanych publikacji o Warszawie, książek i serii przewodników dla dzieci „Detektywi w wielkim mieście”. Popularyzatorka wiedzy o mieście. Można ją znaleźć na: www.hankawarszawianka.com


Wszystkie reportaże można znaleźć także na naszym kanale na You Tube

Zrealizowano dzięki dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji
Facebook 0 likes

Video

Newsletter Bądź na bieżąco i zapisz się to our newslettera.