Recital Joanny Trzepiecińskiej w Klubokawiarni Babel

10 grudnia (niedziela) o godz. 15:00 odbędzie się ostatnia w tym roku odsłona muzycznej sceny Klubokawiarni Babel. Na zakończenie projektu wystąpi Joanna Trzepiecińska, której towarzyszyć będzie Bogdan Hołownia.

Wstęp za okazaniem bezpłatnych wejściówek, które można odebrać w Klubokawiarni Babel od 5.12.2017 r. (wtorek) Uwaga! Ilość miejsc ograniczona!!!


Joanna Trzepiecińska – aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, wokalistka. Aktorka Teatru Polskiego w Warszawie. Koncertuje z takimi muzykami jak: Bogdan Hołownia, Włodzimierz Nahorny, Andrzej Jagodziński i in. Występuje z własnymi recitalami i jako gość specjalny w jazzowym projekcie Janusza Szroma „Straszni Panowie Trzej” śpiewając piosenki z Kabaretu Starszych Panów.

Bogdan Hołownia – wybitny pianista jazzowy, mistrz liryzmu i…anegdoty. Jazz, który wykonuje określa się mianem „mainstream”, czyli głównego nurtu. Jego pierwsze poważniejsze doświadczenia w graniu muzyki jazzowej związane są z kwartetem Jana „Ptaszyna” Wróblewskiego. Później współpracował między innymi z Januszem Muniakiem, Adamem Kawończykiem, Januszem Kozłowskim, Marcinem Jahrem, Krzysztofem Mrozem, Bronkiem Harasiukiem, Kazimierzem Jonkiszem.

Wstęp wolny. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona!!!

Zrealizowano dzięki dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

zaproszenie A5

 

 

Newsletter Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera.