Koncert Singin’ Birds – Scena Muzyczna Klubokawiarni Babel

7 lipca o godz. 16:00 zapraszamy na wakacyjny koncert Sceny Muzycznej Klubokawiarni Babel. W niedzielne popołudnie na naszej scenie wystąpi zespół Singin’ Birds.

Singin’ Birds to trio wokalne, którego znakiem rozpoznawczym jest retro stylistyka oraz brzmienie głosów w bliskiej harmonii. Joanna Czarkowska, Dominika Kasprzycka-Gałczyńska oraz Dominika Dulny poznały się w szkole muzycznej, a ich wspólne pasje i miłość do muzyki zaowocowały niezwykłą współpracą, która trwa już od kilku lat.

Singin’ Birds to nie tylko trzy współbrzmiące głosy. Wokalistkom nieodłącznie towarzyszy zespół profesjonalnych instrumentalistów. Każdy z nich dodaje do całości swój niepowtarzalny charakter i brzmienie. Za aranżację i produkcję muzyczną odpowiada człowiek wielu talentów – pianista Marcin Piękos.

Muzyka zespołu działa niczym wehikuł czasu. Raz przenosi słuchaczy do eleganckich i szykownych czasów swinga, innym razem do szalonych lat 50 i 60, pełnych rock’n’rolla i bigbitu, by po chwili zaskoczyć zupełnie nowoczesnym brzmieniem. Singin’ Birds kochają zabawy muzyką, mieszają nowe ze starym i wciąż eksperymentują, bo wiedzą, że tylko wtedy powstaje coś niepowtarzalnego.

Wstęp wolny!

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/2740010179375674/

Zrealizowano dzięki dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

plakat 50x70

Newsletter Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera.