Jung Warsze – nowy projekt dla dzieci i młodzieży

Od 5 stycznia rozpoczynamy nowy projekt skierowany do dzieci i młodzieży. Warsztaty Jung Warsze odbywywać się będą w każdą niedzielę w Klubokawiarni Babel. Projekt zrealizowany jest dzięki dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci i młodzież w wieku 9-13 oraz 13+ na otwarte warsztaty artystyczne Jung Warsze. Warsztaty odbywają się w każdą niedzielę w godzinach 11-13 w Klubokawiarni Babel (ul. Próżna 5) i poprowadzą je studenci Akademii Teatralnej, Akademii Sztuk Pięknych oraz Uniwersytetu Warszawskiego.
W programie zajęć warsztaty teatralne i improwizatorskie, warsztat plastyczny (scenograficzny i kostiumograficzny), a także zajęcia wprowadzające do kultury żydowskiej. Zwieńczeniem rocznego projektu będzie spektakl z udziałem uczestników, do którego przygotują także własną oprawę scenograficzną oraz kostiumy.

Zapisy na warsztaty trwają przez cały styczeń! Zapraszamy do kontaktu przez naszą stronę na Facebooku (Jung Warsze )lub mailowo: iungvarshe@gmail.com

Zrealizowano dzięki dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji
Newsletter Bądź na bieżąco i zapisz się to our newslettera.