Chanuka w Oddziale Warszawskim – recital Katarzyny Żak

Z okazji zbliżającego się święta Chanuka, Oddział Warszawski TSKŻ zaprasza 2 grudnia o godz. 15.00 do Klubokawiarni Babel na recital Katarzyny Żak „Dziewczyna z gestem”.

W programie znajdą się m.in. piosenki takich twórców jak:
Stanisław Wielanek, Agnieszka Osiecka „Weselne dzieci”, piosenki Władysława Szlengla „Panna Andzia” oraz „Tango Notturno”, Mariana Hemara „Krzyżówka”, „Pocałował mnie”, czy „Jak żyć” Magdy Czapińskiej

Katarzyna Żak – śpiew
Hadrian Tabęcki – pianino
Piotr Malicki – gitara
Witold Cisło – gitara basowa

Katarzyna Żak – aktorka teatralna i filmowa. Uwielbiana przez widzów za pełną ciepła i naturalności postać Solejukowej w serialu „Ranczo”. Jednakże mało kto wie, że Katarzyna Żak jest także znakomitą wokalistką oraz że ma na swoim koncie wydane dwie płyty: “Młynarski – Jazz”, na której znajdują się standardy jazzowe z polskimi tekstami Wojciecha Młynarskiego oraz “Kolędy na cały rok” z tekstami Bogdana Leobla i muzyką Włodzimierza Nahornego. Chociaż trudno oderwać się od roli Solejukowej z serialu Ranczo, to jednak podczas recitalu możemy poznać Katarzynę Żak jako wokalistkę, której zainteresowania muzyczne związane są z jednej strony tekstem literackim, z drugiej zaś kompozycjami około jazzowymi i jazzowymi.

Wstęp wolny

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/558724957925885/

Zrealizowano dzięki dotacji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji

CHANUKA W BABLU
Newsletter Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego newslettera.